Kurzy fotografování

Fotokurzy jsou ideální příležitostí, jak si můžete zlepšit své fotografické dovednosti a posunout se zase o kousek dopředu.

Ohlasy na fotokurzy

"Děkuji za velmi příjemné a poučné odpoledne v pražské Zoo. Perfektně jste mi poradil a názorně ukázal, jak rychle a jednoduše se dá vytvořit parádní fotka i za zhoršených světelných podmínek. Vytvořit panoramatickou fotku ve Vašem podání je otázkou několika vteřin a výsledek je úžasný. Pro mě opravdu neskutečné rady a vychytávky!" Luboš P.

"Moc děkuju, bylo to opravdu prima a dozvěděla jsem se spoustu věcí nejen o focení, ale i o mém foťáku." Marika P.

"Rád bych Ti poděkoval za skvělý fotografický kurz. Byl pro mě samého a myslím že i pro všechny ostatní zdrojem mnoha netušených a užitečných informací. Byl to perfektní den. Jsi skvělý učitel! Obdivoval jsem Tě, jak v tom horku vůbec dokážeš mluvit, notabene souvisle, k věci a srozumitelně." Petr. B.

"Báječná instruktáž, prima kurz a podnětná prezentace. Ještě jednou děkuji za hezké odpoledne v zoo." Eva N.

"Ještě jednou děkuji mnohokrát za velmi přínosné 3 hodiny. I když mne to občas svádí k jiným tématům, tak jsem se hodně přiučil a velmi mne to bavilo." Tomáš S.

"Ještě jednou děkuji za Váš kurz, velice mě potěšil a dodal odvahy." Naděžda K.

"Vaše fotokurzy pro mě byly velkým přínosem, děkuji za cenné informace a trpělivost. Jste opravdu odborník a milý člověk. Velmi kladně hodnotím též malý počet účastníků jednotlivých kurzů, věnujete se tak všem na 100%." Lucie B.

"S kursem jsem byla velmi spokojená, dozvěděla jsem se zajímavou formou mnoho nového." Jana N.

"Děkuji za přínosný kurz, kdy se ze "sprostých slov" staly pojmy, které už mají ke mně blíž, díky vaší bezmezné trpělivosti =)" Anna H.

"Děkuji Vám za příjemný a velmi užitečný kurz fotografování, který jsem včera a dnes absolvoval. Byl pro mne velmi motivující." Jiří R.

"Kurz fotografování byl pro mě velice přínosný a byl výborně veden lektorem."